Apie mane

Mano vardas Darius. Jau 16 metų dirbu Jums

Vartų automatika

Reikia vartų ar automatinės įrangos vartams? Susisiekite su manim tel.: 8 687 58607. Mano vardas Darius. Jau 16 metų  dirbu vartų rinkoje.

Reikia vartų ar automatinės įrangos vartams? Ieškote paties geriausio sprendimo? Aš žinau, kaip tai padaryti. Konsultuoju, padedu pasirinkti ir įrengiu.  Susisiekite su manim tel.: 8 687 58607. Mano vardas Darius. Jau 16 metų  dirbu vartų rinkoje.

Tai pakeliami segmentiniai vartai, atveriami vartai ar slankiojančios pertvaros, priešgaisriniai vartai ir durys gyvenamiesiems namams, garažams, ūkiniams pastatams, pramoniniams bei komerciniams objektams. Visų rūšių automatika, valdoma nuotolinio valdymo pulteliais arba mobiliuoju telefonu. Taip pat atveriami bei nustumiami gembiniai kiemo vartai, įėjimo varteliai, durys, įvairi automatika ir kita praėjimo ir pravažiavimo kontrolės įranga. Atlieku visų vartų ir automatikos remontą, tiekiu atsargines dalis ir priedus.

Mažesni ir vidutinio dydžio projektai yra mano pagrindinė sritis. Tokiuose objektuose galima daugiau skirti dėmesio detalėms. Bendrauju be tarpininkų nuo pirmo pokalbio telefonu iki įrangos sumontavimo. Atvykstu į objektą apžiūrėti ir pamatuoti, aptarti įrangos komplektacijos ir darbų eigos.

Paskambinkite ir išsiaiškinsime viską, ko Jums reikia, galbūt patarsiu, ko nereikėtų daryti.

Ši sritis turi daugybę niuansų, kuriuos laipsniškai sužinojau dirbdamas. Todėl galiu Jums padėti.

Kokybiškos paslaugos

Gera kokybė kainuoja nemažai, tačiau nieko nėra brangiau už prastą kokybę!

Didelė kaina kartais nebūtinai reiškia labai aukštą kokybę, o, pavyzdžiui,  įskaičiuotas per dideles administracines išlaidas. Arba Jums pasiūlė ne racionaliausią variantą. Kaina kartais skiriasi visai neproporcingai kokybės skirtumui. Radote mažiausią kainą – irgi rizikuojate sutaupyti kokybės sąskaita. O dar blogiau, jei užsakyto gaminio nesulauksite visai.

Tai sakau tvirtai, nes jau 16 metų dirbu šioje srityje. Tikrai daug patirties ir žinių sukaupiau bendraudamas su įvairiausiais vartų ir automatikos gamintojais, tiekėjais ir specialistais. Puikiai pažįstu šiuos produktus, todėl Jums pasiūlysiu patį optimaliausią sprendimą, protingą pusiausvyrą tarp kainos ir kokybės.

Jūs galite daug laimėti užsisakinėdami vartus ar automatiką pasitarę su manim. Ilgametė mano patirtis tikrai padės Jums sutaupyti ir įsigyti praktišką ir kokybišką sprendimą.

Kodėl verta kreiptis būtent į mane?

Dėl tos pačios priežasties, dėl kurios naudingiau kreiptis į draudimo brokerį, negu į draudimo kompaniją.

Dėl tos pačios priežasties, dėl kurios naudingiau kreiptis į draudimo brokerį, negu į draudimo kompaniją. Aš, kaip ir draudimo brokeris, nepriklausomas ir nevienašališkas. Todėl visada sukomplektuosiu ir pasiūlysiu patį optimaliausią variantą pagal Jūsų poreikius.

Nejaukiai jaučiatės išblizgintuose biuruose, kuriuose Jus siuntinėja nuo vieno darbuotojo prie kito? Norite su meistru viską aptarti panašiai, kaip tai darote su šeimos gydytoju? Aš bendrauju tiesiai su klientu nuo pirmo Jūsų skambučio telefonu iki užsakytų gaminių sumontavimo. Susisiekite su manim tel.: 8 687 58607 ir aš iškart atvažiuosiu į objektą, kur kartu išsamiai išsiaiškinsime, ko Jums reikia ir kas labiausiai tinka.