Apie mane

Mano vardas Darius. Jau 16 metų dirbu Jums

Viskas vartams

Reikia vartų ar automatinės įrangos vartams? Susisiekite su manim tel.: 8 687 58607. Mano vardas Darius. Jau nuo 23 metus  dirbu vartų rinkoje.

Reikia vartų ar automatinės įrangos vartams? Ieškote paties geriausio sprendimo? Aš žinau, kaip tai padaryti. Konsultuoju, padedu pasirinkti ir įrengiu.  Susisiekite su manim tel.: 8 687 58607. Mano vardas Darius. Jau nuo 2000 metų  dirbu vartų rinkoje.

Tai pakeliami segmentiniai garažo vartai gyvenamiesiems namams, garažams, ūkiniams pastatams, pramoniniams bei komerciniams objektams. Visų rūšių automatika, valdoma nuotolinio valdymo pulteliais, išmaniųjų įrenginių programėlėmis arba mobiliuoju telefonu. Taip pat varstomi tvoros vartai ar stumdomi gembiniai kiemo vartai, įėjimo varteliai ir įvairi automatika vartams, bei kita praėjimo ir pravažiavimo kontrolės įranga. Atlieku visų tipų kiemo ir garažo vartų ir automatinės įrangos remontą, keitimą. Tiekiu atsargines dalis ir priedus.

Mažesni ir vidutinio dydžio projektai yra mano pagrindinė sritis. Tokiuose objektuose galima daugiau skirti dėmesio detalėms. Bendrauju be tarpininkų nuo pirmo pokalbio telefonu iki įrangos sumontavimo. Atvykstu į objektą apžiūrėti ir pamatuoti, aptarti įrangos komplektacijos ir darbų eigos.

Paskambinkite ir išsiaiškinsime viską, ko Jums reikia, galbūt, patarsiu ko nereikėtų daryti.

Ši sritis turi daugybę niuansų, kuriuos laipsniškai sužinojau dirbdamas. Todėl galiu Jums padėti.

Kokybiškos paslaugos

Gera kokybė kainuoja nemažai, tačiau nieko nėra brangiau už prastą kokybę!

Didelė kaina kartais nebūtinai reiškia labai aukštą kokybę, o, pavyzdžiui,  įskaičiuotas per dideles administracines išlaidas. Arba Jums pasiūlė ne racionaliausią variantą. Kaina kartais skiriasi visai neproporcingai kokybės skirtumui. Radote mažiausią kainą – irgi rizikuojate sutaupyti kokybės sąskaita. O dar blogiau, jei užsakyto gaminio nesulauksite visai.

Tai sakau tvirtai, nes jau 23 metus dirbu šioje srityje. Tikrai daug patirties ir žinių sukaupiau bendraudamas su įvairiausiais vartų ir automatikos gamintojais, tiekėjais ir specialistais. Puikiai pažįstu šiuos produktus, todėl Jums pasiūlysiu patį optimaliausią sprendimą, protingą pusiausvyrą tarp kainos ir kokybės.

Jūs galite daug laimėti užsisakę vartus, automatiką ar remonto paslaugas pasitarę su manim. Ilgametė mano patirtis tikrai padės Jums sutaupyti laiko ir priimti praktišką ir kokybišką sprendimą.

Kodėl verta kreiptis būtent į mane?

Dėl tos pačios priežasties, dėl kurios naudingiau kreiptis į draudimo brokerį, negu į draudimo kompaniją.

Dėl tos pačios priežasties, dėl kurios naudingiau kreiptis į draudimo brokerį, negu į draudimo kompaniją. Aš, kaip ir draudimo brokeris, nepriklausomas ir nešališkas. Todėl visada sukomplektuosiu ir pasiūlysiu patį optimaliausią variantą pagal Jūsų poreikius.

Nejaukiai jaučiatės išblizgintuose biuruose, kuriuose Jus siuntinėja nuo vieno darbuotojo prie kito? Atsiliepė, paskambinus telefonu į didelę firmą, nekompetetingas asmuo? Norite su meistru viską aptarti panašiai, kaip tai darote su šeimos gydytoju? Aš bendrauju tiesiai su klientu nuo pirmo Jūsų skambučio telefonu iki užsakytų gaminių sumontavimo. Susisiekite su manim tel.: 8 687 58607 ir aš iškart atvažiuosiu į objektą, kur kartu išsamiai išsiaiškinsime, ko Jums reikia ir kas labiausiai tinka.