Paslaugos

Nuo pirmo skambučio iki garantinio aptarnavimo

PAKELIAMŲ SEGMENTINIŲ VARTŲ MONTAVIMAS IR REMONTAS

Atvykstu į objektą, pamatuoju, padedu išsirinkti įrangos gamintoją bei vartų dizainą ir komplektaciją, sudarau sąmatą. Remontuoju visų tipų segmentinius vartus. Keičiu trūkusias spyruokles, trosus, sugadintus vartų segmentus, susidėvėusius furnitūros elementus. Atlieku vartų profilaktiką seniems vartams, kai sunkiai darinėjasi, skleidžia įvairius garsus.

VARTŲ AUTMATIKOS MONTAVIMAS IR REMONTAS

Montuoju įvairių tipų kiemo ir garažo vartų automatiką naujiems ir seniems vartams. Keičiu seną automatiką į naują. Remontuoju automatikos mechaninę ir elektroninę dalį, keičiu valdymo plokštes. Pritaikau naujus ir atkuriu pamestus pultelius. Perkoduoju pultelius, pasikeitus šeimininkams. Suprogramuoju kelių skirtingų gamintojų vartų automatikos valdymą į vieną pultelį. Pritaikau vartų valdymą telefonu ar kitais išmaniaisiais įrenginiais.

KIEMO VARTŲ MONTAVIMAS IR REMONTAS

Projektuoju stumdomus gembinius ir varstomus kiemo vartus. Padarau betoninio pamato brėžinius gembiniams vartams.Braižau laidų išvedžiojimo schemas automatikos ir visų priedų pajungimui. Pagal susitarimą, betonuoju banketes, vartų stulpus, pravedžioju visus reikiamus laidus. Remontuoju gembinius vartus, keičiu furnitūros dalis ir pagrindinius ratukus.

VISŲ TIPŲ VARTŲ IR AUTOMATIKOS PRIEDAI IR DALYS

Pakeliamų garažo vartų komponentai, Slenkamų gembinių vartų furnitūra, vartstomų vartų ir vartelių spynos, vyriai,

Visų tipų vartų automatikos valdymo plokštės, imtuvai, antenos, signaliniai švyturėliai, apsauginiai fotosencoriai, GSM ir WiFi valdymo moduliai. Nauji originalūs ir universalūs nuotolinio valdymo pulteliai.

Reikia vartų automatikos? Turite klausimų?